Kouzelná knihovnička

31. ledna 2012 v 8:26 | pompin |  Kouzelná knihovnička
Ráda bych Vám dnes představila mojí knihovničku.
Je zatím malá,ale oproto prosinci se mi o hodně rozrostla :).
Knihovnu mi hlídá moje malá ,,hlídací" želva,která svím rudým okem všechno vidí :P!
Khihovnička je dvoupatrová a má celkem asi 80 knížek :)) (nepočítám brožůrky vparvo v dolní řadě.)
Knihovna je zatím malá,ale postupem času se rozrůstá. nejvíce knih mám asi od jacquline wilsonové. Teď už nečtu,ale v knihvoně mají stále své místo a tak to i zůstane - doufám napořád.
Začneme dolní poličkou - od leva - Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění,Rozbřesk,Oficiální průvodce -Sága Stmívání,Krátký druhý život Bree Tannerové,Twilight: Sága a její postavy v proudu času. Nahoře je - Stmívání: Kompletníilustrovaný průvodce filmem a malá broužůrka: Autorka ságy stmíváníStephanie Meyrová. Ještě před týdnem tam byli jen ty čtyři základní knihy - Stmívání,Nový měsíc,Zatmění a Rozbřesk. Před 6 dny jsem dostla ten oficiální průvodce filmem a před 4 dny tu brožurku o stephanie Meyrové a včera mi přišli ty zbylé 3 knihy.
Jako další tam jsou knihy Harryho Pottera - Princ dvojí Krve,fénixův řád,ohnivý pohár a tajemná komnata. Následuje moje oblíbená kniha Elionova země temné hory kniha 1. Pak je tam jeden horror,má jen asi 100 stran - Duch z opuštěného domu. Musím se přiznat že tu knihu jsem do teď nepochopila a asi ani enpochopím,moc mne nezaujala,hlavně tím jak je krátká,je to kniha na jeden večer. No a nesmí chybět knihy z moho děctví 3 detektivky - Záhada tajného dopisu,Golemovo zlato a Loď duchů a ta velká bychle na konci je právě onen Velký Oběv huga Cabreta je to velmi zajímavá knížka,ale jen pro ty co rádi ,,čtou" grafické romány,třičtvrtě této knihy tvoří obrázky :))
Nakonci jsou už jen brožurky o akvaristice a celé to ukončuje obal na knihu z kůže po mém pradědečkovi (rodinná památka :P)
Celé to hlídá,právě tahle želva - jedno oko má červené - přebarvené pernamentkou,je to protože dříve jsem jí dala jednomu mému potkanovi,on na ní často spával když mi lozil do postele a pak mu jiný potkan vypíchl oko a měl ho celé zarudlé a tak to malí bratránek chtělk udělat i té želvě aby potkánek nebyl sám kdo má rudé oko,potkánek ejště stále žije a na želvě už nespává,oko se mu zahojilo,ale želvě už to nechám je to taková památka - na něj :))
Druhá polička - začínáme z levvaaa! :D Knihy od jacqueline wilsonové,uvedu jen pár (nenuťte mě je všechny vypisovat!) moje asi nejoblíbenější je ,,Můj tajný denník" tahle kniha pojednává o tom co a jak autorka prováděla ve věku 14let a srovnává to stím jak se k tomu stavý dnes :)) moc se mi tato kniha líbí,ačkoli už jsem ji dlouho nečetla.
Mezi moje další oblíbence patří kniha lola rose,tahle kniha je trošinku smutná,mamonka onemocní rakovinou a dokr´toři si myslí že umře,avšak vše nakonec dobře dopadne.
Tak možná bizardně vypadající uspořádání knihovny je na druhou stranu docela praktické když máte knihy divných formátů!!! :D Dole enciklopedie koní a cesty stěhovavích ptáků,na tom 3 rozumi do kapsi jedno velmi staré vydání a dvě nová. (to staré je hezčí ) a na nich zase 3 detektivky nejlepší je asi cesta vikingů. Na nich tajemství proutěného košíku a robinsonka.
celé to pokračuje knihami z pony clubu a dále malopu příručkou co dělat když se nudíte.. :D (VTF) pak jsou tam dvě knihy jak se starat o koně a 4 srandokapsy :P :D (prd** do kapsy) a pak takové ty různé příručky pro chovatele a mezi nimi dvě staré knížky jedna jak pukaly ledy a druhá kočky v patách pak zase necikloppedie savců a dvě knihy pplné příběhů o koních, pak tři brožurky (nejlepší knihy mého dětství) a nakonec básničky od seiferta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatrice LeMerle Beatrice LeMerle | Web | 18. března 2012 v 16:31 | Reagovat

Harry Potter je základ aj u mňa :D a tá korytnačka je úžasná :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama