Leden 2012

Kouzelná knihovnička

31. ledna 2012 v 8:26 | pompin |  Kouzelná knihovnička
Ráda bych Vám dnes představila mojí knihovničku.
Je zatím malá,ale oproto prosinci se mi o hodně rozrostla :).
Knihovnu mi hlídá moje malá ,,hlídací" želva,která svím rudým okem všechno vidí :P!
Khihovnička je dvoupatrová a má celkem asi 80 knížek :)) (nepočítám brožůrky vparvo v dolní řadě.)
Knihovna je zatím malá,ale postupem času se rozrůstá. nejvíce knih mám asi od jacquline wilsonové. Teď už nečtu,ale v knihvoně mají stále své místo a tak to i zůstane - doufám napořád.
Začneme dolní poličkou - od leva - Stmívání,Nový Měsíc,Zatmění,Rozbřesk,Oficiální průvodce -Sága Stmívání,Krátký druhý život Bree Tannerové,Twilight: Sága a její postavy v proudu času. Nahoře je - Stmívání: Kompletníilustrovaný průvodce filmem a malá broužůrka: Autorka ságy stmíváníStephanie Meyrová. Ještě před týdnem tam byli jen ty čtyři základní knihy - Stmívání,Nový měsíc,Zatmění a Rozbřesk. Před 6 dny jsem dostla ten oficiální průvodce filmem a před 4 dny tu brožurku o stephanie Meyrové a včera mi přišli ty zbylé 3 knihy.
Jako další tam jsou knihy Harryho Pottera - Princ dvojí Krve,fénixův řád,ohnivý pohár a tajemná komnata. Následuje moje oblíbená kniha Elionova země temné hory kniha 1. Pak je tam jeden horror,má jen asi 100 stran - Duch z opuštěného domu. Musím se přiznat že tu knihu jsem do teď nepochopila a asi ani enpochopím,moc mne nezaujala,hlavně tím jak je krátká,je to kniha na jeden večer. No a nesmí chybět knihy z moho děctví 3 detektivky - Záhada tajného dopisu,Golemovo zlato a Loď duchů a ta velká bychle na konci je právě onen Velký Oběv huga Cabreta je to velmi zajímavá knížka,ale jen pro ty co rádi ,,čtou" grafické romány,třičtvrtě této knihy tvoří obrázky :))
Nakonci jsou už jen brožurky o akvaristice a celé to ukončuje obal na knihu z kůže po mém pradědečkovi (rodinná památka :P)
Celé to hlídá,právě tahle želva - jedno oko má červené - přebarvené pernamentkou,je to protože dříve jsem jí dala jednomu mému potkanovi,on na ní často spával když mi lozil do postele a pak mu jiný potkan vypíchl oko a měl ho celé zarudlé a tak to malí bratránek chtělk udělat i té želvě aby potkánek nebyl sám kdo má rudé oko,potkánek ejště stále žije a na želvě už nespává,oko se mu zahojilo,ale želvě už to nechám je to taková památka - na něj :))
Druhá polička - začínáme z levvaaa! :D Knihy od jacqueline wilsonové,uvedu jen pár (nenuťte mě je všechny vypisovat!) moje asi nejoblíbenější je ,,Můj tajný denník" tahle kniha pojednává o tom co a jak autorka prováděla ve věku 14let a srovnává to stím jak se k tomu stavý dnes :)) moc se mi tato kniha líbí,ačkoli už jsem ji dlouho nečetla.
Mezi moje další oblíbence patří kniha lola rose,tahle kniha je trošinku smutná,mamonka onemocní rakovinou a dokr´toři si myslí že umře,avšak vše nakonec dobře dopadne.
Tak možná bizardně vypadající uspořádání knihovny je na druhou stranu docela praktické když máte knihy divných formátů!!! :D Dole enciklopedie koní a cesty stěhovavích ptáků,na tom 3 rozumi do kapsi jedno velmi staré vydání a dvě nová. (to staré je hezčí ) a na nich zase 3 detektivky nejlepší je asi cesta vikingů. Na nich tajemství proutěného košíku a robinsonka.
celé to pokračuje knihami z pony clubu a dále malopu příručkou co dělat když se nudíte.. :D (VTF) pak jsou tam dvě knihy jak se starat o koně a 4 srandokapsy :P :D (prd** do kapsy) a pak takové ty různé příručky pro chovatele a mezi nimi dvě staré knížky jedna jak pukaly ledy a druhá kočky v patách pak zase necikloppedie savců a dvě knihy pplné příběhů o koních, pak tři brožurky (nejlepší knihy mého dětství) a nakonec básničky od seiferta.

Velký objev Huga Cabreta

26. ledna 2012 v 6:52 | pompin |  recenze
Velký objev Huga Cabreta je polografický román z dřívějších časů,čte se velmi rychle vzhledem k tuctu vístižných obrázků a málo textu. Kniha má 533 stran. Jedná se o příběh který je vyprávěn pohledem druhé osoby (přihlížejícího) hlavní postavou je mladý Hugo,kteréme zemřel otec při požáru ve své práci (muzeum) když opravoval hodinářského robota.
Kniha mě velmi zaujala,doporučuji každému přečíst :)) ačkoli vypadá silná přečtete ji za 2 hodiny ;)
moje hodnocení: 10/10

Soutěž u abbys

25. ledna 2012 v 19:10 | pompin
Moc zajímavá soutěž ;)

:(( achjo,proč mám takovou smůlu?

25. ledna 2012 v 18:26 | pompin
No zas eblbá nálada,sice jsem si dnes přinesla domů new knížku jsemnuje se Velký objev Huga Cabreta,ale chtěla jsem si obědnat nějaké knihy odtud: http://www.knihcentrum-antikvariat.cz a samozřejmě že jak sjem odeslala obědnávku napsali mi že mě někdo předběhl a titul co jsem enjvíce chtěla nemají tak jsem si napsala o jiný,ale ten určitě taky nebudou mít!
Jinak včera jsem si přinesla domů takovou malou brožurku o stephanie meyrové a obědnala si tu knihy oficiální ilustrovaný průvodce stmíváním,nebo jak se to jmenuje,mělo by to být do příštího týdne... rodiče jsou ze mě nadšení že tolik čtu,ale fakt mě štve to knihcentrum antikvariát že ani enodpovídá an emaili"!!!!!

Odkud kupovat knihy?

24. ledna 2012 v 6:54 | pompin
No článek na poput jedné mé affs.
Uvedu jen jeden zdroj ze kterého kiupuji já,knihy vždy přijdou v pořádku zabalené a nepoodřené,takže:
http://www.egmont.cz Velmi doporučuji velký výběr a docela pod cenou :D
Jinak dneska jsi du pro dvě knížky ((konečně)) šla jsem včera okolo knihkupectví a tak nějak sem se tam stavila podívat co tam mají a měli tam zrovna tyhle dvě :DD takže... :D odhalení zločinu... :D
Né vím že užž Vás z Twilight štvu (slušně) ale prostě chci mít celou sadu těck knih takže si koupím ,,Krátký druhý život Bree Tenerové a Oficiální průvodce románem a pak možná ještě takovou tu malou brožurku o Stephenie Meyr. :DD nojo jsem blázen,ale už sem si vyčlenila v poličce místo tak co :DD

Kniha co právě čtu/Rozbřesk

21. ledna 2012 v 18:19 | pompin |  Kniha co právě čtu
Máme tu nedělní téma :)) Kniha co právě čtu. No popravdě ikdyž sem velký fanda Twilight ještě jsem všechny knížky nepřečetla,nedočetla jsem Nový Měsíc a teď dočítám rozbřesk prostě na to nebyl nějak čas x))
ale co se dá dělat rozbřesk je rpostě dokonalí!
je to asi nejlepší kniha z té čtveřice... Upřímě stmívání jsem měla přečtené hned,nový měsíc jsem vzdala v půlce,nevím rpoč vůbec mě to nezaujalo a zatmění jsem četla asi 2 týdny...

Zatmění/Eclipse

21. ledna 2012 v 18:00 | pompin |  Knihy ke stažení
Dokument se po stažení automaticky otevře v Microsoft Office Word soubor je kompabilní z verzemi:
Windows Vista,Windows XP,Windows 7 a další.
Naše strana zaručuje že se v souboru nenacházejí viry.
Pokud nastane jakýkoli problém neváhejte nás kontaktovat na email pompin@email.cz .
Přijemné čtení Vám přeje Knihovna Online.
Doba stažení: 8 sek.


Krátký druhý život Bree Tannerové

21. ledna 2012 v 17:57 | pompin |  Knihy ke stažení
Dokument se po stažení automaticky otevře v Microsoft Office Word soubor je kompabilní z verzemi:
Windows Vista,Windows XP,Windows 7 a další.
Naše strana zaručuje že se v souboru nenacházejí viry.
Pokud nastane jakýkoli problém neváhejte nás kontaktovat na email pompin@email.cz .
Přijemné čtení Vám přeje Knihovna Online.
Doba stažení: 8 sek.

Bree

20. ledna 2012 v 20:02 | pompin |  Others
Moje nejoblíbenější postava z Twilight? Jednoznačne bree!!!
Divné já vím.. ale já ji skrátka miluji...
citace posledních slov knihy Krátký druhý život Bree Tennerové:
"Postarej se o to, Felixi," pravila lhostejně Jane a kývla ke mně. "Chci jet domů,"
"Nedívej se," zašeptal čtenář myšlenek.
Zavřela jsem oči.

Poslední slova z knihy... smutný začátek a smutný konec... kniha nádherná Bree ještě lepší :) ♥
Bree je pro mě naprostý důkaz odvahy,tvrdohlavosti a mnoha dalších věcí :))

celé jméno: Bree Tanner
přezdívka: Bree
Původně pochází z: Seattle
Datum narození: 1992
Přeměna na upíra: 2004
věk: 15 let zemřela v bitvě
Výška: neví se
Barva vlasů: Kaštan
Barva očí: karmínově červená/černá

Video (Aj,ale určitě porozumíte)
Odkaz na stažení knihy:

zkouška

20. ledna 2012 v 17:27 | pompin
http://media1.webgarden.name/files/media1:4f1995873cd8e.doc.upl/kr%C3%A1tk%C3%BD-druh%C3%BD-%C5%BEivot-bree-tannerov%C3%A9.doc